Etui na laptopa Neoprene do 30 cm (11,6 cala) czarne
00216502
Miękka wewnętrzna wyściółka zapewnia niezawodną ochronę, a stylowy zamek błyskawiczny doskonale dopełnia bardzo przyjemny w dotyku design. Czarny pokrowiec na notebooka „Neoprene” – solidny codzienny towarzysz.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Wyściełana kieszeń na laptopa
Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
Styl neoprenowy
Smukłe etui z przyjemnego w dotyku materiału neoprenowego
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 29,46 cm (11,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Neopren |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Neopren |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 140 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 30 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 22.5 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Stable, well-designed laptop sleeve for the secure storage of laptops and accessories and to protect against dirt and scratches
Zawartość opakowania
- 1 "Neoprene" laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
