Etui na laptopa Protection 2.0 40–41 cm 15,6–16,2 cala niebieskie
00222081
Stabilny, dobrze zaprojektowany futerał na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopów i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Transport w bagażu podróżnym
Niezawodna ochrona urządzenia przed uszkodzeniem również podczas transportu w bagażu podróżnym
Wysoka odporność na uderzenia
Gęsto pikowana wyściółka wewnętrzna dla szczególnie dużej odporności na uderzenia
Rzep
Bezpieczne mocowanie w torbie na laptopa: rzep do mocowania laptopa
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z bezpiecznym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Wzmocnione uchwyty
Praktyczne uchwyty ze wzmocnionego materiału zapewniają wygodę noszenia
Solidny materiał powierzchni
Powierzchnia pokrowca wykonana jest z wyjątkowo wytrzymałego poliestru
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | EVA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Protection 2.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 42.5 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Waga | 820 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 38 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 27 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 5 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Stabilny, dobrze zaprojektowany futerał na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopów i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami
- Przednia kieszeń wykonana z elastycznego materiału neoprenowego
- Komora główna z podwójnym zamkiem błyskawicznym
Zawartość opakowania
- 1 "Protection 2.0" laptop hardcase
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
