Etui do tabletu Protection do Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4 czarne
00227085
Made for life on the move: sturdy all-round protection for the Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4"
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Magnetyczna klapka zamykająca
Magnetyczna klapa zamykająca do bezpiecznego zamykania torby
Ochrona przed wstrząsami
Specjalna ochrona przed uderzeniami dzięki wzmocnionemu zabezpieczeniu w narożnikach i twardej tylnej pokrywie futerału
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek przeznaczony na rysik, długopis itp.
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 31,5 cm (12,4") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S10+ (12,4") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate Thermoplastic Polyurethane (TPU) PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Protection |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S10+ (12,4") |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 325 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Made for life on the move: sturdy all-round protection for the Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4"
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos
- Perfect stand function by simply folding the cover
Zawartość opakowania
- 1 "Protection" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
