Etui ochronne do tabletu Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11", Outdoor, czarne
00227091
Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" jest więc doskonale chroniony wszędzie: ta zewnętrzna nakładka na tablet została stworzona do użytku na zewnątrz. Wzmocniona ochrona narożników, solidna pokrywa, szczególnie twarde plecy – nazwa „Protection” mówi sama za siebie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Magnetyczna klapka zamykająca
Magnetyczna klapa zamykająca do bezpiecznego zamykania torby
Ochrona przed wstrząsami
Specjalna ochrona przed uderzeniami dzięki wzmocnionemu zabezpieczeniu w narożnikach i twardej tylnej pokrywie futerału
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek przeznaczony na rysik, długopis itp.
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab A9+/A11+ (11") |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate Thermoplastic Polyurethane (TPU) PU Recycled thermoplastic polyurethane (R-t
PU) Recycled Polycarbonat (R-PC) Recycled Polyurethane (R-PU) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Protection |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 338 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Zaprojektowane jako etui na tablet do użytku na zewnątrz: idealnie dopasowane etui zapewnia solidną, wszechstronną ochronę tabletu Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" i chroni go przed brudem, kurzem, zarysowaniami, pęknięciami i innymi uszkodzeniami - komfort i ochrona w jednym etui na tablet.
- Matowa powierzchnia, dyskretny design: niezależnie od tego, czy jesteś w ogrodzie, na placu budowy, czy na spotkaniu biznesowym, etui na tablet zawsze wygląda odpowiednio do sytuacji.
- Stabilna konstrukcja jako etui z ramką ochronną: etui ochronne na tablet wykonane z wytrzymałego materiału, odporne na uderzenia narożniki dzięki wzmocnieniu materiału dla jeszcze większego bezpieczeństwa w przypadku uderzeń i upadków.
- Łatwe czyszczenie: zewnętrzną powierzchnię etui ochronnego można po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką – etui szybko znów jest czyste.
- Pewny chwyt w etui, nawet jeśli ustawisz tablet w etui i pracujesz na przykład z zewnętrzną klawiaturą - Dowolne pozycjonowanie w zależności od potrzeb
- Idealny do surfowania, pisania e-maili lub oglądania filmów
- Doskonała funkcja podstawki poprzez proste złożenie pokrywy
Zawartość opakowania
- 1 "Protection" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
