Etui ochronne Hama Protection do iPad Air 11″ (2025), czarne
00231007
Apple iPad iPad Air 11" (26/25/24)/Air 10,9" (22/20) jest więc doskonale chroniony wszędzie: ta zewnętrzna nakładka na tablet została stworzona do użytku na zewnątrz. Wzmocniona ochrona narożników, mocna osłona, szczególnie twarde plecy – nazwa „Protection” mówi sama za siebie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Przezroczyste plecy
Etui z przezroczystym tyłem: wzór na obudowie tabletu pozostaje widoczny
Magnetyczna klapka zamykająca
Magnetyczna klapa zamykająca do bezpiecznego zamykania torby
Ochrona przed wstrząsami
Specjalna ochrona przed uderzeniami dzięki wzmocnionemu zabezpieczeniu w narożnikach i twardej tylnej pokrywie futerału
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek przeznaczony na rysik, długopis itp.
Materiały pochodzące wyłącznie z recyklingu
Wyprodukowano w sposób zrównoważony i oszczędzający zasoby z materiałów pochodzących wyłącznie z recyklingu – dobrych dla Ciebie i środowiska
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza iPad przy otwieraniu pokrywy i wyłącza przy zamykaniu pokrywy
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Tablet-PC | Apple iPad Air 10.9" (20/22)/11" (24/25/26) |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate Thermoplastic Polyurethane (TPU) PU Recycled thermoplastic polyurethane (R-t
PU) Recycled Polycarbonat (R-PC) Recycled Polyurethane (R-PU) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Protection |
| Kolor | Czarny Transparent |
| Kompatybilny model | Apple iPad Air 11" (2024/2025/2026) |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Tablet Bags |
| Waga | 325 g |
Wiecej informacji o produkcie
Zaprojektowane jako etui na tablet do użytku na zewnątrz i w podróży: idealnie dopasowane etui zapewnia solidną, kompleksową ochronę dla Apple iPad Air 11″ (2026/2025/2024) oraz 10,9″ (2022/2020). Chroni urządzenie przed brudem, kurzem, zarysowaniami, pęknięciami oraz innymi uszkodzeniami – łącząc komfort użytkowania i ochronę w jednym etui na tablet.
- Matowa powierzchnia, dyskretny design: niezależnie od tego, czy jesteś w ogrodzie, na placu budowy czy na spotkaniu biznesowym – etui na tablet zawsze wygląda odpowiednio.
- Solidna konstrukcja typu bumper: etui ochronne wykonane z wytrzymałego materiału, wzmocnione narożniki odporne na uderzenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w razie wstrząsów i upadków.
- Łatwe czyszczenie: zewnętrzną powierzchnię etui można po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką – pokrowiec szybko znów jest czysty.
- Stabilne trzymanie tabletu: tablet pozostaje pewnie osadzony w etui, nawet gdy ustawisz iPada w pozycji stojącej i pracujesz np. z zewnętrzną klawiaturą – możliwość ustawienia według potrzeb.
- Idealne do przeglądania internetu, pisania e-maili lub oglądania filmów.
Zawartość opakowania
- 1 "Protection" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
