Etui samochodowe czarne
00083970
Universal organiser for vehicle paperwork in the glove compartment
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Vehicle Papers |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 120 g |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przedziałów | 9 |
Wiecej informacji o produkcie
• Uniwersalny organizer na dokumenty samochodowe przechowywane w schowku samochodowym
• Kieszonka na dowód rejestracyjny, prawo jazdy, karty parkingowe, rachunki, długopis
• Pozwala utrzymać porządek w schowku
• Idealny podczas podróży
Zawartość opakowania
- 1 vehicle case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję