Etui uniwersalne do telefonów 16,0x8,9x1,2cm czerwone
00137097
Handy sleeve format: sleek, classic, flexible - a sophisticated look with all-round mobile phone protection
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wewnętrzna wyściółka
Dookoła miękka wewnętrzna wyściółka: supermiękka wewnętrzna wyściółka chroniąca wrażliwy wyświetlacz po bokach i z tyłu smartfona
Odporność na zarysowania
Materiał odporny na zarysowania: klucze, długopisy i monety w kieszeni ani torebce nie niszczą obudowy dzięki materiałowi zapobiegającemu zarysowaniom
Futerał na telefon z funkcją Easy Slide
Wbudowana funkcja wysuwu: dzięki funkcji wysuwu można łatwo wysunąć telefon z futerału – jest on od razu gotowy do użycia
Ukryte zamknięcie magnetyczne
Niewidoczne bezpieczeństwo: praktyczne etui na telefon z ukrytym zamknięciem magnetycznym
Sztuczna skóra z efektem zapobiegającym odciskom palców
Powierzchnia odporna na odciski palców: wysokiej jakości miękka sztuczna skóra futerału na telefon pozwala uniknąć brzydkich smug od odcisków palców – zamiast tego zawsze wygląda świeżo i czysto, a do tego jest szczególnie przyjemna w dotyku
Kółko wprowadza inne warianty noszenia
Do wyboru są różne możliwości: na kółku można np. zamocować za pomocą karabinka smycz do telefonu lub użyć kółka do zamocowania futerału na telefon na innym futerale
2 kieszenie na karty
Futerał na telefon z funkcją portfela: 2 kieszenie na karty w tylnej części futerału na telefon oferują miejsce na dowód osobisty, karty, bilety, notatki itp. – zawsze pod ręką bez konieczności długiego szukania portfela
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | Do 18,79 cm (7,4") |
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Skóra PVC |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czerwony |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 9.5 cm |
| Wysokość | 17.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 47 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 8.9 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 16 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Miękkie wnętrze | Nylon |
| Typ zamknięcia | Zapięcie magnetyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- Handy sleeve format: sleek, classic, flexible - a sophisticated look with all-round mobile phone protection
- Universal for all mobile phones up to 16.0x8.9x1.2 cm
- Non-slip, firm-grip material, does not slide easily out of the hand, off the table or from other surfaces
- Simply push the mobile phone in the case and remove it again with the lift function
Zawartość opakowania
- 1 mobile phone bag
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
