Etui Up to Fashion na płyty CD DVD Blu-ray 48 różowe
00095673
Wallet for storing CDs/DVDs/Blu-ray discs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pudełka antystatyczne
Koszulki wykonane z antystatycznego materiału
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Disc |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Nośnik | CD-ROM |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Pink |
| Kolor | Różowy |
| Seria | Up to Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 16.3 cm |
| Wysokość | 28.2 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Torba |
| Maksymalna pojemność | 48 |
Wiecej informacji o produkcie
- Wallet for storing CDs/DVDs/Blu-ray discs
- Closable by means of an elastic band
- With an imprinted motif
Zawartość opakowania
- 1 "Up to Fashion" CD/DVD/Blu-ray wallet
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję