Etui Vegas na 5 pamięci USB czarne
00084409
Universal case for 5 USB sticks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Storage Medium |
| Pasuje do | Universal |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Skóra PVC |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Black |
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Vegas |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8.2 cm |
| Wysokość | 13.9 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 7.7 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 13.4 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Futerał na pamięć USB |
| Maksymalna pojemność | 5 |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal case for 5 USB sticks
- Convenient, magnetic fastener
Zawartość opakowania
- 1 USB stick case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję