Etui wodoodporne na telefon do 6,7 cala IPX8 do zawieszenia czarne
00019858
Nie bój się zmoknąć. Dzięki wodoodpornemu etui na telefon Twój smartfon jest zawsze chroniony pod wodą. Idealne na plażę, do morza, basenu czy jeziora, ale także zimą podczas jazdy na nartach czy łyżwach. Po prostu włóż telefon do etui i szykuj się na zabawę!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Obsługa w kieszeni
Przezroczysty pokrowiec na telefon komórkowy: możliwość obsługi smartfona poprzez folię na ekranie dotykowym
Wodoszczelne etui zgodne z IPX8
W wodzie, nad wodą lub na wodzie: dzięki IPX8 wodoodporne etui równie dobrze nadaje się do robienia podwodnych zdjęć podczas nurkowania, jak i do ujęć podczas pływania i zdjęć na plaży
Bezpiecznie zamknięte
Absolutnie wodoszczelne: zaciski do otwierania i zamykania aktywują mechanizm blokujący, który zapewnia bezpieczne i wodoodporne zamykanie
Pełny dostęp do smartfona
Aktywności na zewnątrz nad wodą – dzięki wodoszczelnej obudowie na telefon możesz dzwonić, fotografować, pisać i słuchać muzyki, bez konieczności wyjmowania telefonu z przezroczystego etui
Fluorescencyjne etui na telefon
Świecące, podwodne etui na telefon komórkowy: fluorescencyjna ramka wokół okienka sprawia, że zarówno użytkownik jak i etui na telefon stają się lepiej widoczni o zmierzchu i w ciemności
Do przewieszenia przez ramię
Odporny na wodę i zabrudzenia pasek, stworzony z myślą o plaży, wodzie itp.: grubość 2 cm i regulacja długości pozwalają przenosić swój telefon zawsze bezpiecznie i blisko ciała
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Transparent |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 8 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 15.8 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Waterproof |
| Typ zamknięcia | Snap Fastener |
Wiecej informacji o produkcie
- With the waterproof mobile phone case, you can use your smartphone to the fullest whenever you're doing anything around water - be it diving in summer, water skiing, chilling on the beach or skiing in winter, walking in the snow or ice skating
- Suitable for smartphones with display up to 6.7" or dimensions up to 15.8 x 8 cm
- Passes, tickets, credit cards and cash can be stowed safely in the waterproof sleeve and protected from water, dust, dirt and sand
- For the light effect, simply place the mobile phone case in the sun during the day
Zawartość opakowania
- 1 waterproof mobile phone case
- 1 removable hanging strap
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Check the sensitivity of the mobile phone display and carry out the appropriate settings on the p hone to ensure that operation in the mobile phone case works as normal.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję