Etykiety do kart pamięci 18 sztuk czarno-białe
00108745
For laying down and attaching sound bars to a wall
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | brak specyfikacji |
| Przystosowany dla | Soundbar |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 4.9 cm |
| Wymiary ekranu | brak specyfikacji |
| VESA (od-do) | brak specyfikacji |
| Kompatybilne z Vesa | brak specyfikacji |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Audio |
| Maks. udźwig | 10 kg |
| Jakość | Basic |
Wiecej informacji o produkcie
- For laying down and attaching sound bars to a wall
- Maximum device compatibility thanks to individually adjustable depth and width: mounting plates can be mounted on the wall at any distance, storage shelves can be extended
- Depth adjustable from 7 cm to max. 10 cm
- Easy to mount with the supplied screw set
- Suitable for all common soundbars, also for Sonos playbar
Zawartość opakowania
- 2 holders
- 1 lashing strap (for additional securing)
- Mounting hardware including Fischer plugs
- Operating instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję