Front Bicycle Light, LED, Battery, USB-C, StVZO-approved, 2 Modes, black
00185835
Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wysokowydajna dioda LED z dwiema funkcjami
Mocne, jasne, bezpieczne: jasne światło o natężeniu 40 lx na wycieczki w ciemności, przyciemnione światło o natężeniu 20 lx w ciągu dnia – mocne oświetlenie rowerowe zapewnia bezpieczeństwo o każdej porze, zarówno na drodze, jak i w terenie
Możliwość ładowania
Lampka rowerowa z akumulatorem: aby lampka rowerowa była zawsze gotowa do działania, wystarczy za pomocą kabla USB-C naładować ją za pomocą odpowiedniej ładowarki z gniazdka elektrycznego
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Akumulator litowo polimerowy |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Biały |
| Światła kolorowe | Biały |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 3.8 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Rower |
| Funkcja ściemniacza | 1 stage |
| Wielkość LED | 1 |
Wiecej informacji o produkcie
- Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation on the handlebars: attach the adjustable loop to the handlebars and hook in with the correct circumference
- Charge level display: when the light is red, recharge soon. During charging, the display lights up green and goes out when the battery is fully charged
- Battery service life: bright bicycle light 1.75 h, dimmed bicycle light 3.5 h
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Zawartość opakowania
- 1 bicycle light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję