Gilotyna obrotowa Easy Cut R 320
00008206
Cutting machine for paper, photos and films: ideal for design, art and DIY projects or the office
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zawiera elektronikę | Nie |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Seria | Easy Cut |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Format arkuszy | DIN A5 DIN A6 A 4 |
| Waga | 460 g |
| Długość | 43.8 cm |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Rozdzielacz |
| Grubość cięcia | 0.5 mm |
| Długość ostrza | 320 mm |
Wiecej informacji o produkcie
Obcinarka rolkowa „Easy Cut“ R 320
- Okrągły nóż wykonany z hartowanej stali
- Przezroczysty liniał do przyciskania ucinanego arkusza
- Oznaczenia formatów zdjęć cyfrowych i analogowych oraz oznaczenia wymiarów okładek płyt CD
- Oznaczenia linii do cięcia pod kątem co 5°
- Maksymalna grubość arkusza – 5 kartek 80 g/m² (0,5 mm)
- Długość: 32 cm
Zawartość opakowania
- 1 "Easy Cut R 320" paper cutting machine
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję