Gilotyna ProCut S 330 Plus do papieru
00008212
Idealny do uniwersalnego użytku w domu i burze
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zawiera elektronikę | Nie |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Seria | ProCut Plus |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Format arkuszy | DIN A5 DIN A6 A 4 |
| Waga | 1662 g |
| Długość | 57.5 cm |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Ramię przycinarki |
| Grubość cięcia | 1 mm |
| Długość ostrza | 330 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealny do uniwersalnego użytku w domu i burze
- Obcinarka dźwigniowa do papieru i folii
- Linijka zaciskowa z ochronną krawędzią na palce dla optymalnego trzymania elementu, który ma być cięty
- Oznaczenia na powierzchni do cięcia dla analogowych i cyfrowych zdjęć/kartek ze skalą w centymetrach i calach
- Oznaczenia wymiarów okładek płyt CD/DVD
- Oznaczenia linii do cięcia pod kątem co 5°
- Maksymalna grubość arkusza – 10 kartek 80 g/m² (1 mm)
Zawartość opakowania
- 1 “ProCut S 330 Plus” paper cutting machine
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję