Głośnik bezprzewodowy Buddy 3.0 Bluetooth 5.3 IPX7 6 W
00188235
Wodoodporny głośnik Bluetooth zapewniający pełną przyjemność słuchania muzyki z telefonu komórkowego, tabletu lub laptopa - w dowolnym miejscu i czasie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany zestaw głośnomówiący
Wbudowany zestaw głośnomówiący ułatwiający telefonowanie w jakości HD
Wodoodporność zgodnie z IPX7
Odporność na wodę rozbryzgową zgodnie z IPX7: bez paniki w przypadku nagłego deszczu - głośnik jest odporny na zachlapanie izapewnia dobrą muzykę nawet przy złej pogodzie
Rozkoszuj się muzyką przez 12 godzin
Ciesz się ulubionymi utworami jeszcze dłużej: głośnika można używać przez Bluetooth do 12 godzin
Akumulator zapewniający pełną mobilność
Pełna mobilność dzięki zasilaniu akumulatorowemu ze wskaźnikiem ładowania LED: szybkie ładowanie w ciągu 3 godzin z interfejsem USB-C
Opcja True Wireless Stereo (TWS)
Dzięki technologii True Wireless Stereo (TWS) głośniki można łączyć jako zestaw: wystarczy podłączyć dwa głośniki przez Bluetooth i rozmieścić dowolnie w pomieszczeniu, aby uzyskać prawdziwy dźwięk stereo
Moc dźwięku wynosząca 6 watów
Ulubiona muzyka zawsze w zasięgu ręki: ten przenośny, kieszonkowy głośnik o mocy muzycznej 6 W niezawodnie zapewnia odpowiednie tło muzyczne, czy to na basenie, na plaży, na imprezie, czy podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pojemność | 1200 mAh |
| Napięcie | 3.7 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Lithium Ion Battery |
| Czas ładowania (godziny) | 3 h |
| Maksymalny czas pracy | 12 h |
| Źródło zasilania | Integrated Li-Ionen-Battery |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 206 g |
| Szerokość | 7.3 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 12.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| System audio | Mono |
| Stopień ochrony IP | IPX7 (Protection againstt emporary immersion for about 30 minutes) |
| Maks. moc dźwięku | 6 W |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Dodatkowa funkcja | True Wireless Głośnik |
Wiecej informacji o produkcie
- Wodoodporny głośnik Bluetooth zapewniający pełną przyjemność słuchania muzyki z telefonu komórkowego, tabletu lub laptopa - w dowolnym miejscu i czasie.
- Z poręczną pętlą do zawieszania i gumowanymi przyciskami dla łatwej, intuicyjnej obsługi
- Uniwersalne zastosowanie dzięki Bluetooth 5.3: wystarczy podłączyć głośnik do kompatybilnego urządzenia, od notebooków i telewizorów po smartfony
- Łatwa i wygodna obsługa: wysokiej jakości elementy sterujące do szybkiego sterowania następnym / poprzednim utworem, odtwarzaniem i pauzą
- Ładowanie przez USB-C: w zestawie kabel do szybkiego ładowania
Zawartość opakowania
- 1 głośnik Bluetooth „Buddy 3.0”
- 1 kabel USB-C do ładowania
- 1 instrukcja obsługi

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 4.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 4.0 W |
Wymagania systemowe
- Urządzenie obsługujące Bluetooth
Wskazówki dla użytkownika
Czas korzystania z Bluetooth zależy od głośności.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




