Głośnik Bluetooth® „Calm”, biały szum, płaski, timer snu, 3W, biały
00188244
Gentle slumber, relaxed wakening: flat loudspeaker for bed, pillow or bedside table - with calming light, sounds and sleep timer to ensure restful sleep for the mind and body
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Moc muzyczna 3 W
Czyste i zrównoważone brzmienie o mocy 3 W: idealne do słuchania delikatnych dźwięków, kojących odgłosów natury lub cichych podcastów przez głośnik bezpośrednio na poduszce
Rozkoszuj się muzyką przez 20 godzin
Długi czas działania akumulatora: nawet 20 godzin czasu na to, aby zatracić się w delikatnych dźwiękach, odnaleźć ukojenie i relaks przez całą noc
Preinstalowane dźwięki
Wyselekcjonowane, dobre dźwięki: delikatne odgłosy morza, kojący deszcz lub biały szum – głośnik jest fabrycznie wyposażony w pejzaże dźwiękowe, które pozwalają się wyłączyć, marzyć i poczuć się dobrze
Wyłącznik czasowy
Sam zdecyduj o tym, kiedy głośnik zamilknie: ustaw wyłącznik czasowy na 15, 30 lub 60 minut, zapewniając sobie spokojne zasypianie i harmonijne przejście do zdrowego snu
Obrotowy regulator głośności
Szybko i cicho: dostosuj głośność głośnika Bluetooth jednym małym, intuicyjnym ruchem – bez jakiegokolwiek szukania
Bluetooth lub wejście Aux
Z kablem lub bez: zdecyduj elastycznie, indywidualnie i w zależności od sytuacji, czy chcesz podłączyć głośnik przez Bluetooth, czy przez wejście Aux
Wskaźnik LED
Wszystko pod kontrolą: podświetlane symbole na głośniku pokazują, czy aktywna jest funkcja Bluetooth, czy akumulator się ładuje albo czy aktywny jest wyłącznik czasowy
Przyciemniane światło do spania
Spokojne zasypianie z lampką nocną: podświetlenie głośnika może być przyciemniane dwustopniowo i gaśnie za sprawą wyłącznika czasowego – delikatne światło podczas zasypiania daje poczucie bezpieczeństwa
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 3 h |
| Moc | 7.4 Wh |
| Maksymalny czas pracy | 20 h |
| Źródło zasilania | Integrated Battery |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 202 g |
| Szerokość | 13.5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 4 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Gentle slumber, relaxed wakening: flat loudspeaker for bed, pillow or bedside table - with calming light, sounds and sleep timer to ensure restful sleep for the mind and body
- Use the sleep light as a night light: for good orientation in the dark - or switch it off a the press of a button
- Flat, compact design: suitable for every sleeping environment, be it a bedroom or a sofa
- Hanging tab for attachment or storage
- Charge the speaker via USB-C: supports fast charging
Zawartość opakowania
- 1 "Calm" Bluetooth loudspeaker
- 1 instruction manual
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 10.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 10.0 W |
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję