Głośniki do notebooka Sonic Mobil 185 czarno-srebrne
00173132
Active 2.0 speaker for computers and notebooks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Regulacja głośności
Regulator głośności do indywidualnego, płynnego ustawiania poziomu głośności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Laptop |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. zakres częstotliwości głośnika | 20000 Hz |
| Zakres częstotliwości głośnika | 120 Hz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | USB 3.0 A Connection |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 390 g |
| Długość kabla | 115 cm |
| 1-Szerokość | 7 cm |
| 3-Wysokość | 7 cm |
| 2-Głębokość | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Stereo |
| System audio | 2.0 |
Wiecej informacji o produkcie
- Aktywne głośniki 2.0 dla komputerów i notebooków
- Zasilanie jest dostarczane za pośrednictwem połączenia USB
Zawartość opakowania
- 1 "Sonic Mobil 185" notebook speaker
- Operating instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
