Głośniki komputerowe E80
00057139
Aktywny głośnik do komputerów stacjonarnych i notebooków
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyjście słuchawkowe
Dodatkowe wyjście audio (wtyk jack 3,5 mm) do podłączania słuchawek
Regulacja głośności
Regulator głośności do indywidualnego, płynnego ustawiania poziomu głośności
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | PC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. zakres częstotliwości głośnika | 20000 Hz |
| Zakres częstotliwości głośnika | 140 Hz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Wtyczka USB A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 330 g |
| Długość kabla | 115 cm |
| 1-Szerokość | 7 cm |
| 3-Wysokość | 14.5 cm |
| 2-Głębokość | 6.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Stereo |
| System audio | 2.0 |
Wiecej informacji o produkcie
- Aktywny głośnik do komputerów stacjonarnych i notebooków
- Zasilanie przez złącze USB (zasilanie z magistrali)
- Przełącznik włączania/wyłączania
- Gniazdo i kabel USB są na stałe podłączone do głośników i dzięki temu gotowe do podłączenia do komputera
- Moc wyjściowa sinusoidalna: 2x 120 mW (współczynnik zniekształceń) <8%)
Zawartość opakowania
- 1 głośnik komputerowy „E 80” 2.0
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
