Głośniki komputerowe Sonic LS-208
00173134
Głośnik 2.0 do komputerów stacjonarnych i notebooków
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | PC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. zakres częstotliwości głośnika | 20000 Hz |
| Zakres częstotliwości głośnika | 100 Hz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Adapter zasilania zewnętrzny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 895 g |
| Długość kabla | 100 cm |
| 1-Szerokość | 7.5 cm |
| 3-Wysokość | 15.8 cm |
| 2-Głębokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Stereo |
| System audio | 2.0 |
| Maks. moc dźwięku | 8 W |
Wiecej informacji o produkcie
- Głośnik 2.0 do komputerów stacjonarnych i notebooków
- Regulacja głośności umożliwiająca indywidualną, płynną regulację głośności z tyłu obudowy
- Dodatkowa ochrona dzięki metalowej kratce
- Zasilanie za pomocą zewnętrznego zasilacza
Zawartość opakowania
- 1 głośnik komputerowy „Sonic LS-208”
- 1 zasilacz
- Instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję


