Gniazdko radiowe na pilota zewnętrzne IP44 zasięg 30 m białe
00223582
Lampki i latarenki rozświetlają balkony i ogrody wieczorem. Ale w końcu trzeba je znowu wyłączyć, a często gniazdka na zewnątrz są trudno dostępne lub zamknięte. Dzięki gniazdku sterowanemu radiowo możesz rozwiązać ten problem łatwo i wygodnie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed bryzgami wody zgodnie z IP44
Ulewa lub prysznic ze zraszacza do trawników: gniazdo zewnętrzne z pokrywą doskonale nadaje się do zastosowania na zewnątrz ze względu na odporność na wodę rozpryskową (IP44)
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Częstotliwość | 433 MHz |
| Zasięg | 30 m |
| Moc włączenia | 3680 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.75 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5.4 cm |
| Głębokość | 8.2 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość wtyczek | 1 |
| Właściwości | With increased Contact Protection |
| Możliwość sciemnienia | Nie |
| Cecha specyficzna | Remote Controls |
| Stopień ochrony IP | IP44 (Protection against Splash Water) |
| Temperatura otoczenia w pracy | ca. -10°C to ca. +35°C |
| Dodatkowa funkcja | Channel changeable |
| Maksymalne obciążenie | 3680 W |
Wiecej informacji o produkcie
- An easy and convenient way to switch electrical equipment on and off outdoors
- Ideal for devices that are positioned in hard-to-reach places, e.g. garden pond pump, Christmas lights
- Convenient assistance also for sick and physically impaired people
- Range of up to 30 m, depending on local conditions
- Outdoor socket as an extension to the Hama wireless sockets set (item No. 00223581)
- Use indoors and out thanks to all-round splash protection (IP44)
- The wireless sockets note the last state (on or off), e.g. in the event of a power failure or if they are unplugged, so that the devices connected to them continue to respond as desired
Zawartość opakowania
- 1 wireless socket
Wskazówki dla użytkownika
To operate the Outdoor wireless socket, a Hama radio remote control is required (00121956, 00121957, 00121958, not included in the extent of delivery)!
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















