Gniazdo antenowe Skitu przelotowe 10 dB 4w1
00205355
SAT / antenna transmission socket with feedback channel-compatible connection for bidirectional applications on SAT or broadband cable networks to receive SAT/cable/Internet/telephone/Unicable
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
4w1
Możliwość jednoczesnego korzystania z telewizji SAT, telewizji kablowej, Internetu i telefonu
Gniazdo do zastosowań interaktywnych
Łącze kanału zwrotnego do aplikacji interaktywnych, jak np. Internet lub telefon poprzez modem kablowy
Kompatybilny z technologią unicable
Kompatybilny z technologią unicable do integracji w systemach jednokablowych zgodnie z normą EN 50494
Triple Play
Telewizja, telefon i Internet (Triple) w jednym przewodzie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Through-way socket |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Bez połączenia | 10 dB |
| Zakres częstotliwości | 5 Mhz - 2200 Mhz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czysty biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 68 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | With Cover and Frame |
Wiecej informacji o produkcie
- SAT / antenna transmission socket with feedback channel-compatible connection for bidirectional applications on SAT or broadband cable networks to receive SAT/cable/Internet/telephone/Unicable
- Capable of receiving DVB-S/-C/-T
- Multimedia-compatible with 5 to 65 MHz feedback channel (Internet/telephone)
- The Internet signal is received at the TV socket
- Diode-decoupled SAT connection
- Extended F-socket (installation-friendly)
- Suitable for covers compliant with German standards, e.g. for Bush + Jäger
- Ideal for HDTV
Technical data:
- Frequency range: 5 to 2,200 MHz
With SAT connection: 950 to 2,200 MHz
- Connection loss: 10 dB/+-1.5 dB
- SAT transmission loss <3dB
bei TV-Anschluss: 109 bis 865 MHz
- Rückkanal: 5 bis 65 MHz
- Anschlussdämpfung: 12dB/>-1.0 dB
- Transmission loss: <2dB
bei Radio-Anschluss: 87,5 bis 108 MHz
- Anschlussdämpfung: 12dB/>1.5 dB
- Transmission loss: <2dB
- Anschlüsse:
F-Kupplung: SAT/>nicable
IEC (coax plug): antenna/cable (Internet/telephone)
IEC (coax socket): Radio
Zawartość opakowania
- 1 "Skitu" universal antenna socket
- 1 surface-mounted frame
- 1 cover plate
- Mounting hardware
Wskazówki dla użytkownika
For the simultaneous use of cable TV and the Internet/telephone, a data TV/distributor must be used.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
