Gniazdo zewnętrzne podwójne z wyłącznikiem czasowym IP44
00223305
Garden socket with timer for connecting up to two electrical devices for power-saving use outdoors
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Proste ustawianie
Łatwe i szybkie ustawianie godziny i programu dziennego za pomocą regulatora i suwaka czasowego
Ochrona przed bryzgami wody zgodnie z IP44
Ulewa lub prysznic ze zraszacza do trawników: gniazdo zewnętrzne z gumowaną pokrywą doskonale nadaje się do zastosowania na zewnątrz dzięki odporności na wodę rozpryskową (IP44)
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Gniazdko elektryczne z programatorem czasowym
Programator czasowy umożliwiający włączanie i wyłączanie w ustalonym czasie, a przez to oszczędzanie prądu
Gniazdo podwójne odporne na warunki atmosferyczne
Podwójne gniazdko z żerdzią i obudową wykonane ze stabilnego tworzywa sztucznego odpornego na warunki pogodowe
Samozamykające się pokrywki
Samozamykające się pokrywki zapobiegają przedostawaniu się wody i brudu do gniazdek
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Napięcie | 250 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | With increased Contact Protection |
| Najkrótszy przełącznik interwałowy | 15 m |
| Dodatkowa funkcja | With increased Contact Protection |
| Możliwość włączenia/wyłączenia na dzień | 96 |
Wiecej informacji o produkcie
- Garden socket with timer for connecting up to two electrical devices for power-saving use outdoors
- Splashproof IP44 socket with rubber connecting cable and earthed plug
- Ideal for connecting garden lights, light chains, radios, pond pumps, etc.
Zawartość opakowania
- 1 outdoor socket with timer
- 1 ground spike
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję