Hub USB 3.1 z czytnikiem kart i adapterem USB-C
00054546
Ten hub USB to super szybki wszechstronny gadżet. Nie tylko daje Ci dodatkowe porty USB, ale ma też wbudowany czytnik kart. A najlepsze? W zestawie jest adapter USB-C, dzięki czemu możesz podłączyć urządzenia USB-C.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Duży odstęp między gniazdami
Duży odstęp między gniazdami umożliwia łatwe podłączania szerokich wtyków / kluczy sprzętowych USB
Kabel USB
Dodatkowy kabel USB do połączenia z PC / laptopem
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 11 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.5 cm |
| Głębokość (korpus) | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Zasilanie bus |
| Typ karty pamieci 1 | microSD Karta SD |
Wiecej informacji o produkcie
- do podłączenia maks. 3 urządzeń USB (np. pamięci USB, myszki, klawiatury), ale także do jednoczesnego odczytywania i zapisywania kart SD/microSD
- dodatkowy adapter USB-C do urządzeń ze złączem USB-C (np. do MacBooka 12", Dell XPS 13)
- zasilanie z magistrali, tzn. zasilanie doprowadzane jest przez gniazdo USB komputera/notebooka
- przeznaczony i sprawdzony dla USB 3.0, działa jednak też z urządzeniami USB 2.0
- USB 3.0 jest do 10 razy szybsze niż USB 2.0
Hub USB:
- potrójne gniazdo USB-3.0
Czytnik kart:
- SD/SDHC/SDXC
- microSD/microSDHC/microSDXC
Zawartość opakowania
- 1 hub USB 3.0
- 1 kabel USB, 1 m
- 1 adapter USB-C
- 1 instrukcja obsługi
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | Not relevant |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | Not relevant |
Wymagania systemowe
- system operacyjny: Windows 10/8/7 i Mac OS od 10.8
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję