Hub USB 4-portowy USB 3.2 Gen1 5 Gbit/s z zasilaczem i adapterem USB-C
00200138
Nowoczesny adapter USB-C rozszerzający funkcjonalność Twojego urządzenia o cztery dodatkowe gniazda.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Powierzchnia aluminiowa
Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Z zasilaczem sieciowym
Dodatkowy zasilacz w celu zapewnienia stabilnego, niezależnego od urządzenia zasilania elektrycznego podłączonych urządzeń USB
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 9.8 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.2 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.2 cm |
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Typ | With Power Supply |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do podłączenia komputera stacjonarnego, notebooka, MacBooka lub tabletu do zewnętrznego dysku twardego, pamięci USB, myszy, klawiatury lub drukarki.
- Zasilacz USB-C może być również używany do ładowania tabletów i smartfonów
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie jest dostarczane przez USB i zasilacz
Zawartość opakowania
- 1 hub USB
- 1 adapter USB-C
- 1 zasilacz USB-C
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Windows 11/10/8/7 i Mac OS 10.8 lub nowszy
Wskazówki dla użytkownika
Aby zapewnić bezproblemowe działanie, należy podłączyć dołączony zasilacz.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję