Hub USB 4 porty USB 2.0 480 Mbit/s
00200121
For connecting a PC, notebook, MacBook, tablet with a USB stick, mouse, keyboard or printer
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Transmisja danych High Speed
Wysoka szybkość transferu danych do 480 Mbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Entry Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 5.6 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.3 cm |
| Głębokość (korpus) | 5.6 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Typ | Zasilanie bus |
| Jakość | Entry |
Wiecej informacji o produkcie
- Do podłączenia komputera PC, notebooka, MacBooka lub tabletu do pamięci USB, myszy, klawiatury lub drukarki
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Zasilanie przez USB
Zawartość opakowania
- 1 USB hub
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję