Hub USB 4 porty USB 2.0 480 Mbit/s z wyłącznikiem
00200118
For connecting a PC, notebook, MacBook, tablet with a USB stick, mouse, keyboard or printer
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Górne gniazdo
Górne gniazdo umożliwia łatwe i wygodne podłączanie od góry urządzeń USB
Włącznik/wyłącznik
Włącznik/wyłącznik umożliwia oszczędzanie energii podczas korzystania z urządzenia
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Transmisja danych High Speed
Wysoka szybkość transferu danych do 480 Mbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 11.5 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.9 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.4 cm |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Typ | Zasilanie bus |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Hub USB umożliwiający podłączenie do komputera pc lub laptopa 4 dodatkowych urządzeń USB, np. mysz, klawiatura, drukarka czy pamięć USB
Zawartość opakowania
- 1 USB hub
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję