Hub USB 4 porty USB 3.2 Gen1 5 Gbit/s ultra slim z adapterem USB-C
00200141
Idealne, gdy brakuje wolnych portów: do podłączania PC, notebooka, MacBooka lub tabletu z zewnętrznym dyskiem twardym, pendrivem, myszką, klawiaturą lub drukarką
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Powierzchnia aluminiowa
Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Smukły i kompaktowy
Wąska obudowa nadaje się szczególnie do urządzeń przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Linia produktowa | Prime Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 10.7 cm |
| Wysokość (korpus) | 0.7 cm |
| Głębokość (korpus) | 2.1 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Typ | Zasilanie bus |
| Jakość | Prime |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealne, gdy brakuje wolnych portów: do podłączania PC, notebooka, MacBooka lub tabletu z zewnętrznym dyskiem twardym, pendrivem, myszką, klawiaturą lub drukarką
- Plug & Play: nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie przez USB
Zawartość opakowania
- 1 USB hub
- 1 USB-C adapter
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję