Hub USB 4 porty USB 3.2 Gen1 5 Gbit/s z adapterem USB-C
00200116
Ideal for when slots are at a premium: for connecting a PC, notebook, MacBook or tablet with an external hard drive, USB stick, mouse, keyboard or printer
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 5.3 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.3 cm |
| Głębokość (korpus) | 5.3 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Typ | Zasilanie bus |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Idealne rozwiązanie, gdy ilość wolnego miejsca jest ograniczona: do podłączenia komputera PC, notebooka, MacBooka lub tabletu z zewnętrznym dyskiem twardym, pamięcią USB, myszą, klawiaturą lub drukarką
- Dzięki dodatkowemu adapterowi USB-C, hub może być również używany do urządzeń z interfejsem USB-C
- Prędkość USB 3.2 Gen 1 jest do 10x szybsza niż USB 2.0
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Zasilanie przez USB
Zawartość opakowania
- 1 USB hub
- 1 USB-C adapter
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję