Hub USB 7 portów USB 3.2 Gen1 5 Gbit/s z adapterem USB-C i zasilaczem
00200137
For connecting a PC, notebook, MacBook or tablet to an external hard drive, USB stick, mouse, keyboard or printer
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Powierzchnia aluminiowa
Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Z zasilaczem sieciowym
Dodatkowy zasilacz w celu zapewnienia stabilnego, niezależnego od urządzenia zasilania elektrycznego podłączonych urządzeń USB
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 15.6 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.2 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.2 cm |
| Długość kabla | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 7 |
| Typ | With Power Supply |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Hub umożliwia podłączenie 7 dodatkowych urządzeń do komputera, McBooka czy tabletu, np. myszki, klawiatury, drukarki czy pamięci zewnętrznej
- Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
- Dodatkowy zasilacz w celu zapewnienia stabilnego, niezależnego od urządzenia zasilania elektrycznego podłączonych urządzeń USB
- Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
- Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
- Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
- Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
- Zasilacz USB-C może również służyć do ładowania tabletów lub smartfonów
- Instalacja Plug & Play, bez dodatkowego oprogramowania
- Kompatybilność z Thunderbolt 3/4
- Zasilanie za pomocą USB oraz zasilacza
Zawartość opakowania
- 1 USB hub
- 1 USB-C adapter
- 1 USB-C power supply unit
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
Wskazówki dla użytkownika
To ensure problem-free operation, the enclosed power supply unit must be connected.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję