Hub USB-C 4 porty 2x USB-A 2x USB-C USB 3.2 Gen2 10 Gbit/s PD
00200147
For connecting a PC, notebook, MacBook or tablet to an external hard drive, USB stick, mouse, keyboard or printer
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Aluminiowa obudowa
Elegancka i wytrzymała obudowa aluminiowa
Transmisja danych Super Speed Plus
Wysoka szybkość transferu danych Super-Speed-Plus do 10 Gbit/s
Duży odstęp między gniazdami
Duży odstęp między gniazdami umożliwia łatwe podłączania szerokich wtyków / kluczy sprzętowych USB
Ładowanie USB-C + transmisja danych
Gniazdo USB-C umożliwia przesyłanie danych i ładowanie (USB PD)
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. obciążenie połączenia | 100 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 11.6 cm |
| Wysokość (korpus) | 0.8 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.4 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting a PC, notebook, MacBook or tablet to an external hard drive, USB stick, mouse, keyboard or printer
- USB 3.2 Gen 2 is 2 x faster than USB 3.2 Gen 1 and 20 x faster than USB 2.0
- Plug & Play, no manual software / driver installation required
- Compatible with Thunderbolt 3/4/5 (lightning symbol)
- Power supply via USB
Connections:
- 2 x USB-A: for e.g. external hard drive, USB stick, mouse, keyboard, printer
- 1 x USB-C: for e.g. external hard drive, USB stick, mouse, keyboard, printer
- 1 x USB-C data & power: for e.g. external hard drive, USB stick, mouse, keyboard, printer or PD charger, PD power supply unit, PD power pack
Zawartość opakowania
- 1 USB-C hub
- Operating instructions
Wymagania systemowe
Operating system: Windows 11/10 and Mac OS 10.8 upwards
- To use the charging function over USB-C, the device must support USB Power Delivery (USB PD) or Thunderbolt 3/4/5.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję