Hub USB-C 9 portów HDMI USB-A USB-C LAN
00200150
Multiport – ten hub USB-C spełnia swoje obietnice. Z 9 różnymi opcjami połączeń, zamkniętymi w kompaktowej, przyjaznej dla biurka konstrukcji, na pewno znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Zamiast wielu adapterów i kabli, użyj po prostu jednego huba USB do tabletów, laptopów i wszystkiego innego.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Gigabitowa transmisja danych
Transmisja danych w sieci Gigabit Ethernet do 1 Gbit/s
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Ładowanie USB-C + transmisja danych
Gniazdo USB C obsługuje standard USB Power Delivery (USD PD) i szybki transfer danych
Transport Multi Stream dla dodatkowych monitorów
Dzięki MST (z ang. Multi-Stream-Transport) można przykładowo podłączyć do notebooka dwa dodatkowe monitory i korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech ekranów wyświetlających różne treści
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 100 W |
| Maks. rozdzielczość | Full HD (1920 x 1080) |
| Szybkość sieci | 10/100/1000 Mbps |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Połączenie USB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 13.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.5 cm |
| Głębokość (korpus) | 4.6 cm |
| Waga | 250 g |
| Długość kabla | 0.5 m |
| Szerokość | 5.75 cm |
| Głębokość | 8.86 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 9 |
| Rodzaj | USB-C Docking-Station |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Hub USB-C z 9 złączami, gdy brakuje portów (lub trzeba je rozszerzyć) w komputerze PC, notebooku, MacBooku lub tablecie, albo gdy wiele urządzeń ma być podłączanych i odłączanych centralnie za pomocą jednej wtyczki.
- Porty z przodu umożliwiają łatwe i wygodne podłączanie urządzeń USB i audio
- Obsługuje użytkowanie w pozycji poziomej i pionowej
- Stabilna podstawa zapewnia bezpieczne, oszczędzające miejsce ustawienie w pionie / prostopadle
- Gumowane nóżki zapewniają stabilność bez ślizgania się
- Plug & Play, bez konieczności ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4/5 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie przez USB
Złącza:
- 3 x USB-A: np. do zewnętrznego dysku twardego, pamięci USB, myszy, klawiatury, drukarki
- 1 x USB-C dane: np. do zewnętrznego dysku twardego, pamięci USB, myszy, klawiatury, drukarki
- 1 x USB-C zasilanie: np. do ładowarki PD, zasilacza PD, powerbanku PD
- 2 x HDMI™: do podłączenia np. monitora, telewizora lub projektora
- 1 x LAN/Ethernet: np. do przewodowego Internetu / połączeń sieciowych
- 1 x audio 3,5 mm / AUX: np. do słuchawek, zestawów słuchawkowych lub głośników
Zawartość opakowania
- 1 hub USB-C „Connect2Office Black”
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
System operacyjny: Windows 11/10/8/7 oraz Mac OS 10.8 i nowsze
Aby korzystać z funkcji ładowania przez USB-C, urządzenie musi obsługiwać USB Power Delivery (USB PD) lub Thunderbolt 3/4/5.
Aby korzystać z funkcji monitora przez HDMI™, urządzenie musi obsługiwać DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 lub USB4.
Funkcja MST przez HDMI™ działa tylko w połączeniu z aktualnymi systemami operacyjnymi Microsoft Windows.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję