Hub USB-C Multiport 4 porty USB-A USB-C HDMI
00200107
USB-C hub with 4 connections when slots are in short supply (or are to be extended) on a PC, notebook, MacBook or tablet, or if multiple devices are to be connected / disconnected centrally via a single plug
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Powierzchnia aluminiowa
Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Duży rozstaw gniazd
Duży rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączanie nawet szerokich wtyczek
Ładowanie USB-C + transmisja danych
Gniazdo USB C obsługuje standard USB Power Delivery (USD PD) i szybki transfer danych
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 100 W |
| Maks. rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 10 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.7 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.3 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 4 |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Koncentrator USB-C z 4 złączami, gdy brakuje gniazd (lub trzeba je powiększyć) w komputerze PC, notebooku, MacBooku lub tablecie, lub gdy wiele urządzeń ma być podłączanych/odłączanych centralnie za pomocą jednej wtyczki
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Kompatybilny z Thunderbolt-3/4 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie przez USB
Połączenia:
- USB-A: do np. zewnętrznego dysku twardego, pamięci USB, myszy, klawiatury, drukarki
- USB-C dane i zasilanie: np. zewnętrzny dysk twardy, pamięć USB, mysz, klawiatura, drukarka lub ładowarka PD, zasilacz PD
- HDMI™: do połączenia np. z monitorem, telewizorem lub projektorem
Zawartość opakowania
- 1 USB-C hub
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
Operating system: Windows 11/10/8/7 and Mac OS 10.8 upwards
To use the charging function over USB-C, the device must support USB Power Delivery (USB PD) or Thunderbolt 3/4/5.
- To use the monitor function over HDMI™, the device must support DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 or USB4.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
