Kabel antenowy koncentryczny 1,5 m 90 dB czarny
00205052
Do przesyłania sygnałów audio i wideo np. pomiędzy gniazdem antenowym a telewizorem
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Podwójnie ekranowany
Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
Wzmocnienie: 90 dB
Współczynnik ekranowania 90 dB (oplot + folia ekranująca) do ochrony przed zaburzeniami elektromagnetycznymi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Impedancja | 75 Ω |
| Specyfikacja ekranowania | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel antenowy |
| Typ | Coax-Coax |
| Rozmiary osłony | 90 dB |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do przesyłania sygnałów audio i wideo np. pomiędzy gniazdem antenowym a telewizorem
- Dla urządzeń z przyłączem koncentrycznym 9,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 antenna cable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



