Kabel antenowy koncentryczny kątowy 1,5 m 90 dB
00205056
Do przesyłania sygnałów audio i wideo np. pomiędzy gniazdem antenowym a telewizorem
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Wyjątkowa jakość dźwięku i obrazu
Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnie wykonana warstwa ekranująca zapewnia bezstratny przekaz sygnału
Wtyk kątowy 90°
Wtyk kątowy pozwala na podłączenie w sposób dogodny do położenia telewizora
Rdzeń ferrytowy
Rdzeń ferrytowy ograniczający pozostałe zakłócenia oraz zapewniający wysokiej jakości przesył sygnału
Koaksjalna budowa kabla
Koaksjalna budowa kabla zapewniająca głębokie basy i czyste, wysokie tony
Wzmocnienie: 90 dB
Współczynnik ekranowania 90 dB (oplot + folia ekranująca) do ochrony przed zaburzeniami elektromagnetycznymi
Potrójna warstwa ekranowania
Potrójna warstwa ekranowania zapewniająca bardzo dobrą redukcję zakłóceń elektromagnetycznych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Impedancja | 75 Ω |
| Specyfikacja ekranowania | Ekranowanie 3-warstwowe |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Kąt |
| Długość | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel antenowy |
| Typ | Coax-Coax |
| Rozmiary osłony | 90 dB |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do przesyłania sygnałów audio i wideo np. pomiędzy gniazdem antenowym a telewizorem
- Dla urządzeń z przyłączem koncentrycznym 9,5 mm
Zawartość opakowania
- 1 antenna cable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



