Kabel do telefonu Fabric USB-C USB-C 1 m nylon pomarańczowy
00201727
Elastyczne i niezwykle wytrzymałe: kable USB-C wykonane z plecionego nylonu to prawdziwi gladiatorzy wśród kabli. Idealnie przygotowane na częste zmiany miejsca!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja szybkiego ładowania
Wysokiej jakości kabel szybkiego ładowania: w połączeniu z ładowarką szybkiego ładowania umożliwia ładowanie telefonu komórkowego z maksymalną prędkością
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami ze złączem USB-C
Szybka transmisja danych
Kabel do transmisji danych o prędkości do 480 Mbit/s zapewnia bardzo szybki transfer danych
Wtyczka ultra slim
Wtyczka ultra slim: smukły design, kompatybilny ze wszystkimi etui i doskonale pasujący do wąskich gniazd ładowania, np. w samochodzie
Wysoce elastyczny kabel
Elastyczny kabel do ładowania: nie plącze się, jest łatwy w przechowywaniu i bardzo giętki – z wytrzymałą powłoką zewnętrzną z plecionego nylonu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Typ | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon Silicon |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 480 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 60 W |
| Specyfikacja ekranowania | Ekranowanie |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 3 A |
| Maks. napięcie | 20 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Orange |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kolor | Orange |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Nickel plated Non-rotating |
| Dodatkowa funkcja | Non-rotating |
Wiecej informacji o produkcie
- Especially long-lasting and highly flexible USB cable for charging and synchronising smartphones and tablets - on the go, at home, at the office and in the home office
Zawartość opakowania
- 1 "Fabric" charging cable
Wskazówki dla użytkownika
The advantages of the fast charging function can only be used in combination with a suitable power delivery (PD) charger. Please consult the your device's operating instructions, the manufacturer's website or the Internet to determine whether your device supports the fast charging function via Power Delivery (PD).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





