Kabel do telefonu USB-C E-Marker USB 3.2 Gen1 5 Gbit/s 5 A 100W 0,75m
00200648
For connecting a PC, notebook, MacBook, charger with external hard drive, tablet, smartphone, power pack, Bluetooth speaker, game controller or monitor in order to transfer digital data, audio, video, Ethernet and power
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Podwójnie ekranowany
Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Smukły i kompaktowy
Wąska wtyczka nadaje się szczególnie do urządzeń przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Superwysoka szybkość transferu danych
Superwysoka szybkość transferu danych do 5 Gbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | PC & Notebook |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 5000 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 100 W |
| Specyfikacja ekranowania | Podwójnie ekranowany |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 5 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 0.75 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do podłączania komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z zewnętrznym dyskiem twardym, tabletu, smartfona, zasilacza, głośnika Bluetooth, kontrolera gier lub monitora w celu przesyłania danych cyfrowych, audio, wideo, sieci Ethernet i zasilania
Zawartość opakowania
- 1 USB-C cable
Wymagania systemowe
If used as a monitor cable: USB-C Connection with DisplayPort Alternate Mode or Thunderbolt -3/4 Support.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





