Kabel do telefonu USB-C i smycz na telefon 2 w 1 długość 1,2 m czarny
00201751
Charge and wear: USB-C cable with a practical plus - the mobile phone case can be converted into a portable accessory in seconds - use it flexibly as a quick charging cable or as a mobile phone strap
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Funkcja szybkiego ładowania
Wysokiej jakości kabel szybkiego ładowania: w połączeniu z ładowarką szybkiego ładowania umożliwia ładowanie telefonu komórkowego z maksymalną prędkością
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami ze złączem USB-C
Ulepszona ochrona przeciwzgięciowa
Elastyczne, a jednocześnie niezwykle sprężyste materiały dla lepszej ochrony przed zagięciami, zapobiegające złamaniu kabla
Szybka transmisja danych
Kabel do transmisji danych o prędkości do 480 Mbit/s zapewnia bardzo szybki transfer danych
Wysokiej jakości nylonowy płaszcz
Pleciony nylonowy płaszcz kabla: na wytrzymały kabel USB, który można łatwo nawinąć bez plątania
Wtyczka z aluminium
Kable ładujące USB ze szczególnie stabilnymi aluminiowymi wtyczkami ze specjalnym odciążeniem zapobiegają zginaniu i łamaniu złączy
Wygoda noszenia
Lekko i wygodnie: miękką, lekką smycz można nosić przez cały dzień bez dyskomfortu
Pasek do telefonu z kółkiem na klucze
Łatwe przypinanie i odpinanie: Pasek do telefonu z kółkiem na klucze można błyskawicznie odłączyć od etui telefonu za pomocą zatrzasku, a w razie potrzeby można go również ponownie szybko przymocować
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Typ | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 480 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 60 W |
| Specyfikacja ekranowania | Podwójnie ekranowany |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 3 A |
| Maks. napięcie | 20 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Nickel plated Non-rotating |
| Dodatkowa funkcja | Non-rotating |
Wiecej informacji o produkcie
- Charge and wear: USB-C cable with a practical plus - the mobile phone case can be converted into a portable accessory in seconds - use it flexibly as a quick charging cable or as a mobile phone strap
- Especially long-lasting and highly flexible USB cable for charging and synchronising smartphones and tablets - on the go, at home, at the office and in the home office
- Easy attachment: insert the T-shaped black plate into the inside of the mobile phone case, pull the tab through the cut-out for the charging socket, reattach the mobile phone case to the smartphone - the patch on the mobile phone cord can be left in place
- Stable: USB-C cable with key ring made from robust metal, keeps the mobile phone safe
- 1.2-metre strap length (Ø 6 mm) allows lots of carrying options with the mobile phone strap - in a trendy cross-body style, casually over a shoulder or simply in one hand
- Always handy: no bulging trouser pockets, no rummaging around endlessly in handbags - the mobile phone cord is ideal for parties, festivals, work, on the go and everyday situations
Zawartość opakowania
- 1 USB-C cable
- 1 attachment patch
Wskazówki dla użytkownika
The advantages of the fast charging function can only be used in combination with a suitable power delivery (PD) charger. Please consult the your device's operating instructions, the manufacturer's website or the Internet to determine whether your device supports the fast charging function via Power Delivery (PD).
The mobile phone case requires a cut-out on the charging port to be able to attach the mobile phone strap.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




