Kabel do telefonu USB-C – USB-C 0,5 m czarny
00201706
Szybkie ładowanie, szybki transfer: dzięki temu kablowi USB-C możesz błyskawicznie ładować swój telefon, tablet i inne urządzenia - z maksymalną kompatybilnością dla Twoich sprzętów. Możesz też przesyłać dane z dużą prędkością - idealne dla tych, którzy nie chcą marnować czasu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pozłacane wtyczki
Pozłacane wtyczki o niskiej rezystancji styku dla bezpiecznej transmisji sygnału
Funkcja szybkiego ładowania
Wysokiej jakości kabel szybkiego ładowania: w połączeniu z ładowarką szybkiego ładowania umożliwia ładowanie telefonu komórkowego z maksymalną prędkością
Uniwersalne zastosowanie
Maksymalna kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi, tabletami i innymi urządzeniami ze złączem USB-C
Szybka transmisja danych
Kabel do transmisji danych o prędkości do 480 Mbit/s zapewnia bardzo szybki transfer danych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Typ | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 480 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 60 W |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 3 A |
| Maks. napięcie | 20 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 0.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Pozłacany Non-rotating |
| Dodatkowa funkcja | Non-rotating |
Wiecej informacji o produkcie
- USB cable for charging and synchronising smartphones and tablets
Zawartość opakowania
- 1 USB charging cable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję












