Kabel koncentryczny do routerów kablowych, sieci, wtyk F, 75 Ω, 120 dB, 3,00 m
00202033
For connecting routers / cable modems with the SAT / antenna socket / multi-media socket for transmission of the network signal
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pozłacane wtyki
Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca niezawodną transmisję sygnałów
Gigabitowa transmisja danych
Transmisja danych w sieci Gigabit Ethernet do 1 Gbit/s
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Zoptymalizowane zabezpieczenie przed zagięciem
Zoptymalizowane zabezpieczenie przed zagięciem dzięki elastycznym i sprężystym materiałom zapobiega przerwaniu kabla
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: Osłona kabla, zabezpieczenie przed zginaniem oraz obudowa wtyczki tego produktu są wykonane w 100% z udokumentowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
Miedziany przewód wewnętrzny
Miedziany przewód wewnętrzny zapewniający optymalny transfer danych
Poczwórna warstwa ekranowania
Poczwórna warstwa ekranowania zapewniająca najlepszą redukcję zakłóceń elektromagnetycznych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Impedancja | 75 Ω |
| Specyfikacja ekranowania | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 3 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel antenowy |
| Typ | SAT do Receiver |
| Właściwości | Pozłacany |
| Rozmiary osłony | 120 dB |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting routers / cable modems with the SAT / antenna socket / multi-media socket for transmission of the network signal
- Suitable for the current EuroDOCIS 3.1/3.0/2.0/1.1/1.0 cable connection transmission standard
- Recommended for the new high-speed Internet
- Can also be used as a satellite cable for receivers / TVs
- 75 Ohm impedance
Zawartość opakowania
- 1 coaxial cable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
