Kabel SAT F – F pozłacany 7,5 m 100 dB
00205254
For transmitting audio and video signals e.g. between an antenna socket, satellite receiver and TV
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Wyjątkowa jakość dźwięku i obrazu
Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidnie wykonana warstwa ekranująca zapewnia bezstratny przekaz sygnału
Pozłacane wtyki
Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca niezawodną transmisję sygnałów
Rdzeń ferrytowy
Rdzeń ferrytowy ograniczający pozostałe zakłócenia oraz zapewniający wysokiej jakości przesył sygnału
Wzmocnienie: 100 dB
Poziom ekranowania od 100 dB (bardzo gęsty splot + 2 warstwy folii ekranującej) gwarantujący ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi
Potrójna warstwa ekranowania
Potrójna warstwa ekranowania zapewniająca bardzo dobrą redukcję zakłóceń elektromagnetycznych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Impedancja | 75 Ω |
| Specyfikacja ekranowania | Ekranowanie 3-warstwowe |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 7.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel antenowy |
| Typ | SAT do Receiver |
| Właściwości | Pozłacany |
| Rozmiary osłony | 100 dB |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- For transmitting audio and video signals e.g. between an antenna socket, satellite receiver and TV
- For devices with F-connection
Zawartość opakowania
- 1 satellite receiver connection cable
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

