Kabel USB-C E-Marker USB4 Gen4 80 Gbit/s 5 A 240 W 1 m
00200799
80 Gbit/s, 240 W, 8K – ten kabel USB-C z e-markerem to prawdziwy majstersztyk: najszybszy transfer danych, najszybsze ładowanie, najwyższa rozdzielczość. Ten kabel USB ma wszystko – w środku i na zewnątrz!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Podwójnie ekranowany
Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
Ultra HD - 8K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 7680 x 4320 (8K) pikseli
Smukły i kompaktowy
Wąska wtyczka nadaje się szczególnie do urządzeń przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Chip E-Marker dla ładowania USB-C PD z mocą do 240 W
Inteligentna komunikacja dzięki chipowi E-Marker: obsługa standardu USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) – ładowanie z mocą do 240 W
Transmisja danych UltraSpeed
Transmisja danych UltraSpeed z prędkością do 80 Gbit/s w obu kierunkach oraz do 120 Gbit/s w trybie „Bandwidth Boost”
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | PC & Notebook |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 80000 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 240 W |
| Specyfikacja ekranowania | Podwójnie ekranowany |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 5 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting a PC, notebook, MacBook, charger with external hard drive, docking station, tablet, smartphone, power pack or monitor in order to transfer digital data, audio, video, Ethernet and power
- Bidirectional data transmission up to 80 Gbit/s, up to 120 Gbit/s via "Bandwidth Boost" with reduction of the downstream speed to 40 Gbit/s
- This USB cable supports a high resolution and refresh rate and can also be used as a USB-C monitor cable
- Tested and certified for USB4, compatible with Thunderbolt 3/4/5, USB 3.2 (Gen2 and Gen1) and USB 2.0
- Twisted data pairs with an outer sheath made from robust PVC material minimise interference
- Internal wires made from copper for rapid data transfer and the best supply of power
- Ideal for charging, transferring data and synchronising
Zawartość opakowania
- 1 USB-C cable
Wymagania systemowe
- If used as a monitor cable: USB-C connection with DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 or USB-4 support.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




