Kamera wewnętrzna Smart WLAN dla dzieci z dźwiękiem tryb nocny 1080p
00176673
Calm at all times from anywhere: the smart baby phone with camera in a cute teddy bear design provides many of the details for keeping an eye on your baby - without you having to be constantly standing by the bed
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wykrywanie ruchu
Kamera monitorująca Wi-Fi reaguje na ruch: jeśli kamera wykryje ruch, może zostać wysłane powiadomienia push lub automatycznie rozpocząć się nagrywanie
Gniazdo na karty microSD
Więcej lokalnej pamięci masowej całkowicie bez chmury dzięki zainstalowanemu gniazdu na kartę MicroSD: karty pamięci o pojemności do 128 GB oferują wystarczającą ilość miejsca na obszerne nagrania wideo
Wygodne sterowanie głosowe
Amazon Alexa czy Asystent Google: za pomocą obsługi głosowej można łatwo wyświetlić obraz na żywo z kamery Wi-Fi na urządzeniach z ekranami
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama, np. włączać inteligentne lampy LED i oświetlenie za pomocą czujnika ruchu
Dźwiękowa pomoc w zasypianiu
Kołysanki za naciśnięciem przycisku: odtwarzanie kojącego, białego szumu lub łagodnych melodii kołysanek bezpośrednio przez kamerę monitorującą
Czujnik temperatury
Klimat dobrego samopoczucia: ta inteligentna kamera dla niemowląt wysyła powiadomienie, gdy temperatura jest zbyt wysoka lub zbyt niska, aby zapewnić zdrowe i komfortowe środowisko snu
Tryb prywatny
Łatwe przełączanie kamery monitorującej w tryb uśpienia: wystarczy aktywować tryb prywatny, aby kamera Wi-Fi nie filmowała ani nie nagrywała
Wykrywanie odgłosów, w tym wykrywanie płaczu
Czy to dziecko płacze? Funkcja wykrywania płaczu dziecka na życzenie wysyła powiadomienia push tylko wtedy, gdy dziecko płacze, a nie w przypadku innych odgłosów
Funkcja lampki nocnej
Miękkie światło na spokojne noce: kamera w kształcie uroczego misia ma wbudowaną lampkę nocną, która zapewnia uspokajające, ściemnialne światło – idealne do zapewnienia dziecku bezpieczeństwa
Noktowizor na podczerwień
Szczegółowe zdjęcia nawet w całkowitej ciemności: dzięki funkcji noktowizji kamery elektronicznej niani monitorujesz fazy snu dziecka, nie zakłócając jego snu światłem
Funkcja interkomu
Uspokój dziecko znajomymi słowami: elektroniczna niania z kamerą i funkcją interkomu umożliwia komunikację z dzieckiem jeszcze zanim wejdziesz do pokoju, aby wziąć je w ramiona
Elastyczne ramię
Najlepszy kąt widzenia dziecka: montaż bezwiercenia zelastycznym ramieniem typu „łabędzia szyja” do optymalnego ustawienia kamery przy łóżeczku
Nagrania w rozdzielczości Full HD 1080p
Szczegółowe i wyraźne ujęcia: dzięki transmisji wideo na żywo z kamery dziecięcej rodzice mogą śledzić każdy ruch i nastrój swojego dziecka na obrazie najlepszej jakości
Łatwa obsługa za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca
Czy to salon, czy pralnia: dzięki aplikacji Hama Home i kamerze monitorującej dziecko masz je na oku z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
Inteligentny dom bez bramy sieciowej
Nasza elektroniczna niania z kamerą działa całkowicie bez bramy sieciowej (koncentratora), wykorzystując bezpośrednie połączenie Wi-Fi: nie potrzebujesz kolejnego urządzenia, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 |
| Kodowanie Wireless | WPA2 |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Nośnik pamięci | microSD |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Kąt widzenia | 100 ° |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Kąt nachylenia (maks.) | 0 ° |
| Technika | Czujnik ruchu |
| Asystent głosowy | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Temperatura otoczenia w pracy | ca. -20°C to ca. +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja lampki nocnej |
| Maximum swivel range | 360 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Calm at all times from anywhere: the smart baby phone with camera in a cute teddy bear design provides many of the details for keeping an eye on your baby - without you having to be constantly standing by the bed
- Simple installation on the WiFi network: Since no hub is required, the devices are set up in just a few minutes
- High compatibility: works with Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show, Google Nest Hub, Siri Shortcuts, iOS and Android. Can also be connected to all Alexa and Google Assistant-compatible smart home products from other manufacturers
- In the app, set when the baby camera should send push notifications to the mobile phone, e.g. when noises are detected at night only or when the baby is crying
- Audio detection with 2-stage adjustable sensitivity (high/low): when there is a sound, the WLAN camera sends a push notification
- Without or also with the cute teddy bear design, the baby camera can also be used for pet monitoring or as a normal surveillance camera; the cover can be removed
- Your data is stored exclusively on German servers
- The baby phone with camera has a standard thread of 1.4"-20 UNC
Zawartość opakowania
- 1 WLAN baby phone with camera
- 1 USB-C cable (with integrated temperature sensor)
- 1 swan neck
- 1 quick reference guide
- 1 safety instructions
Wymagania systemowe
- Operating system: Android 8.1/iOS 16.1 and later
Wskazówki dla użytkownika
Amazon Alexa/Google Assistant:
To do this, the "Hama Home" skill in the Alexa app/"Hama Home" service in the Google Home app must be activated. The user account for the Hama Home app is then connected Alexa / Google. It allows the video display of the WiFi camera to be shown when an Amazon / Google loudspeaker with screen is being used. Only use the product with the enclosed USB cable.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
