Kamera WiFi zewnętrzna solarna z akumulatorem 1080p
00176648
Kamera monitorująca nawet najbardziej oddalone miejsca? Jest to możliwe tylko niezależnie od zasilania - tak jak w przypadku naszej kamery zewnętrznej WLAN ze zintegrowanymi bateriami i modułem solarnym. Oznacza to, że masz wszystko w zasięgu wzroku, od stajni i stodoły po drzwi wejściowe.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość dowolnego rozszerzania o kolejne produkty do inteligentnego domu
Krok po kroku do Smart Home: dzięki aplikacji Hama Home można rozbudować i połączyć swój inteligentny dom z dowolną liczbą produktów Smart Home firmy Hama
Inteligentny dom bez bramy sieciowej
Nasza kamera monitorująca działa całkowicie bez bramy sieciowej (koncentratora), wykorzystując bezpośrednie połączenie Wi-Fi: nie potrzebujesz kolejnego urządzenia, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów
Nagrania w rozdzielczości Full HD 1080p
Wysoka ostrość nagrań: gdy tylko ktoś zacznie się skradać na Twoją posiadłość – dzięki nagraniom z kamery zewnętrznej o rozdzielczości Full HD 1080p możesz zobaczyć wszystko i każdego
Noktowizor na podczerwień
Szczegółowe nagrania w ciemności: kamera monitorująca sprawdza się także w nocy dzięki noktowizorowi z podczerwienią
Łatwa obsługa za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca
Czy to z sofy czy z leżaka: dzięki aplikacji Hama Home i kamerze Wi-Fi możesz kontrolować swoją posiadłość, ogród i drzwi wejściowe z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
Nagrywanie za pomocą karty microSD lub chmury
Zawsze można obserwować, co dzieje się przed kamerą: nagrywanie wideo rozpoczyna się automatycznie po wykryciu ruchu – można je przechowywać lokalnie na kartach micro-SD o pojemności do 128 GB lub w płatnej chmurze, dzięki czemu żaden materiał nie zostanie utracony
2-drożne audio do komunikacji dwukierunkowej
Dźwięk dwukierunkowy: mikrofon i głośnik umożliwiają komunikację przez kamerę zewnętrzną Wi-Fi, np. przez telefon komórkowy z aplikacją, nawet jeśli użytkownik jest poza domem
Wykrywanie ruchu za pomocą czujnika ruchu PIR
Kamera monitorująca Wi-Fi reaguje na ruch: jeśli kamera wykryje ruch, może zostać wysłane powiadomienie push, automatycznie rozpocząć się nagrywanie lub np. włączyć się kamera Wi-Fi
Bezprzewodowa praca dzięki zasilaniu akumulatorowemu
Bez kabli i bez komplikacji: monitorowanie niewymagające prowadzenia uciążliwych kabli zasilania – dzięki akumulatorowi działającemu przez cztery miesiące można optymalnie monitorować niedostępne lub rzadko odwiedzane obszary
Autonomiczne działanie dzięki panelowi solarnemu
Dzięki energii słonecznej można mieć wgląd nawet w odległe miejsca: Gdy kamera zewnętrzna pobiera energię za pomocą paneli słonecznych, jest ona niemal samowystarczalna, a przez to idealnie sprawdza się w miejscach, w pobliżu których nie zawsze się przebywa, takich jak stodoły, szopy czy stajnie
Wygodne sterowanie głosowe
Niezależnie od tego, czy chodzi o Amazon Alexa, Asystenta Google czy Apple Siri: za pomocą sterowania głosem można łatwo wyświetlać obraz na żywo z zewnętrznej kamery Wi-Fi na urządzeniach z ekranami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 |
| Kodowanie Wireless | WPA2 |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Nośnik pamięci | microSD |
| Maximum hardware resolution | 1920 x 1080 pikseli |
| Online storage capable | Tak |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Power Supply Unit (5V) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5.7 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Built-In microphone |
| Kąt widzenia | 130 ° |
| Stopień ochrony IP | IP65 (protection against dust entry and continuous rain) |
| Technika | Czujnik ruchu |
| Asystent głosowy | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Temperatura otoczenia w pracy | ca. -10°C to ca. +50°C |
| Dodatkowa funkcja | Night vision Wbudowany mikrofon |
| Cloud storage capable | Tak |
Wiecej informacji o produkcie
- Dzięki kamerze monitorującej sterowanej za pomocą aplikacji i poleceń głosowych można monitorować obszary zewnętrzne, takie jak dom, podwórko, ogród i trudno dostępne punkty - niezależnie od zasilania dzięki bateriom i energii słonecznej.
- Prosta instalacja we własnej sieci WiFi: ponieważ nie jest wymagany koncentrator, urządzenia można skonfigurować w zaledwie kilka minut
- Wysoka kompatybilność: działa z Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show i Google Nest Hub, iOS i Android. Może być również podłączona do wszystkich inteligentnych produktów domowych innych producentów kompatybilnych z Alexa i Google Assistant
- Aby naładować baterię kamery zewnętrznej, należy wyjąć ją z uchwytu magnetycznego i podłączyć za pomocą kabla USB do portu zasilacza USB lub naładować ją na komputerze/laptopie
- Wykrywanie ruchu, np. połączenie z oświetleniem zewnętrznym lub syreną alarmową
- Podgląd na żywo: monitorowanie w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się wokół domu lub w ogrodzie
- Na zewnątrz (IP 65): zabezpieczona przed strumieniami wody, kamera zewnętrzna może być bez obaw i dyskretnie przymocowana do elewacji
- Możliwość obsługi przez wielu użytkowników: wielu użytkowników może mieć dostęp do kamery zewnętrznej w tym samym czasie - przydatne, gdy jesteś na przykład na wakacjach
- Kamera bezpieczeństwa może być używana do powstrzymywania włamań i wandalizmu, ale także do pilnowania dzieci bawiących się w ogrodzie, zwierząt domowych lub stajni
- Twoje dane są przechowywane wyłącznie na niemieckich serwerach
Zawartość opakowania
- 1 kamera monitorująca
- 1 panel słoneczny z uchwytem
- 2 akumulatory litowo-jonowe 18650
- 1 uchwyt magnetyczny
- 1 kabel micro-USB
- 1 silikonowa osłona ochronna
- osprzęt montażowy
- 1 skrócona instrukcja obsługi
- 1 instrukcja bezpieczeństwa
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Android 6.0 i iOS 12.0 lub nowszy
Wskazówki dla użytkownika
Amazon Alexa/Google Assistant:
Aby to zrobić, umiejętność Alexa "Hama Smart Home" musi być aktywowana w aplikacji Alexa / usługa "Hama Smart Home" musi być aktywowana w aplikacji Google Home. Konto użytkownika aplikacji Hama Smart Home jest następnie połączone z Alexa / Google.
Umożliwia to wyświetlanie obrazu wideo z kamery WiFi, gdy używany jest głośnik Amazon / Google z ekranem.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Jaka karte pamieci powinienem uzywac z kamera monitoringu?
Do bezproblemowej pracy zalecamy karty pamieci Hama MicroSD o pojemnosci do 128 GB.
Czy moge polaczyc moje urzadzenia Smart Home Hama z Home Assistant?
Tak, jest to mozliwe. Mozesz zintegrowac wszystkie produkty Hama Smart Home z Home Assistant. Pamietaj jednak, ze pelne wsparcie techniczne gwarantujemy tylko przy korzystaniu z aplikacji Hama Smart Home.
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
