Kieszenie na 20 przezroczy 5x5 cm 25 sztuk
00002004
Koszulki do trwałej i przejrzystej archiwizacji oprawionych slajdów małoobrazkowych
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość arkusza | 250 mm |
| Grubość slajdów | 2.3 mm |
| Format slajdu | 5 x 5 |
| Długość arkusza | 310 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Orientacja | Format pionowy |
| Deposition | Segregator oczkowy big |
| Ilość slajdów | 20 |
| Typ | Slide Cover |
| Grubość folii w µ | 80 μ |
Wiecej informacji o produkcie
- Koszulki do trwałej i przejrzystej archiwizacji oprawionych slajdów małoobrazkowych
- Bezpieczne przechowywanie: aby chronić cenne slajdy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz i światło oraz wilgoć
- Przechowywanie indywidualne: Skomponuj slajdy według kolejności zdjęć lub tematu
- Porządne przechowywanie: jeden uchwyt na slajdy w każdej kieszeni, wypełniony od góry
- Na 20 slajdów o grubości do 2,3 mm, bez szkła
- Przezroczyste koszulki wykonane z trwałego polipropylenu zapewnia doskonałą widoczność slajdów - pozwala to na szybkie przejrzenie zawartości
- Krawędź segregatora z eurootworami: do folderów dwu- i czterootworowych
- Nadaje się również do innych pasji kolekcjonerskich
Zawartość opakowania
- 25 slide sleeves
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję