KLAWIATURA ERGONOMICZNA WK-900 ERGO CZARNA
U8173071
Ergonomiczna klawiatura umożliwiająca zdrową pracę na wielu urządzeniach jednocześnie: klawiatura biurowa do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Sterowanie multimediami z użyciem klawiszy funkcyjnych
Kombinacje z klawiszem Fn: sterowanie funkcjami multimedialnymi poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu
Funkcja FN-Lock
Łatwa aktywacja i dezaktywacja funkcji FN-Lock: zamiana pierwszego i drugiego przypisania klawiszy F1-F12 – w ten sposób można korzystać z przypisanych do nich funkcji multimedialnych bez każdorazowego przytrzymywania klawisza Fn
Ergonomiczny, łukowaty kształt
Ergonomiczna klawiatura wspiera naturalną pozycję ciała i zapobiega w ten sposób przeciążeniom i bólowi w okolicy ramion, barków i karku
Klawiatura do wielu urządzeń, z 3 kanałami
Wszędzie gotowa do pracy: klawiatura do wielu urządzeń ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za dotknięciem przycisku
Możliwość regulacji podświetlenia
Intensywność światła podświetlanej klawiatury można regulować, co zapewnia optymalną obsługę w ciemności – w sam raz do zapisywania spontanicznych pomysłów o dowolnej porze dnia
Klawiatura bezprzewodowa z akumulatorem
Wydajność i możliwość ładowania: zintegrowana bateria litowo-polimerowa w klawiaturze bezprzewodowej gwarantuje maksymalną wszechstronność
Szyfrowanie wprowadzanych danych
Bezpieczeństwo przede wszystkim: klawiatura bezprzewodowa szyfruje wszystkie naciśnięcia klawiszy zgodnie ze standardem szyfrowania AES-128
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie klawiatury, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Z wyściełaną podpórką pod nadgarstki
Miękka podpora: zintegrowana podpórka pod nadgarstki na klawiaturze jest optymalnie wyściełana, a także sprzyja ergonomicznej pracy i jest przyjazna dla dłoni i nadgarstków
Ujemny kąt pisania
Położenie rąk zapobiegające bólowi: dzięki ujemnemu kątowi pisania podczas pracy na ergonomicznej klawiaturze dłonie są maksymalnie odciążane
Podzielony panel klawiszy
Ergonomiczna klawiatura z podzielonym panelem klawiszy jest idealnie dopasowana do ludzkiej dłoni – zapewnia naturalną pozycję dla mięśni i ścięgien bez ich nadwyrężania
Cicha klawiatura z mechanizmem nożycowym
Wytrzymałe klawisze nożycowe o długiej żywotności: idealne do intuicyjnego, płynnego i cichego pisania – nawet z bardzo dużą szybkością
Regulowany kąt pisania
Ergonomiczne pisanie: składane nóżki umożliwiają ustawienie kąta pisania, zapewniając pewną i wygodną pracę na klawiaturze komputera
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 25 d |
| Kolory świecenia | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 MacOS 11 or later iOS 14 or higher iPadOS 14 or higher Android 8.0 or higher |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Tryb oszczędzania energii Włącznik/wyłącznik Podstawka baterii LED Backlight Folding feet |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Akumulator litowo polimerowy |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski Ciemnoszary |
| Układ Klawiatury | QWERTY (US) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 41.5 cm |
| Głębokość | 23.5 cm |
| Weight (including battery) | 938 g |
| Cable length (charging cable) | 1.8 m |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość klawiszy multimedialnych | 14 |
| Typ | Klawiatura |
| Podpórka na nadgarstek | Wbudowany |
| Liczba klawiszy | 102 |
| Kluczowa etykieta | Laser engraving |
| Kluczowa technologia | Scissor mechanism |
Wiecej informacji o produkcie
- Ergonomiczna klawiatura umożliwiająca zdrową pracę na wielu urządzeniach jednocześnie: klawiatura biurowa do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A.
- Wygodna pod każdym względem: zajmująca niewiele miejsca klawiatura 90% z blokiem numerycznym zbliża mysz i klawiaturę do siebie, umożliwiając ergonomiczną pracę i spełniając wszystkie wymagania biura i domowego biura
- Laserowo nadrukowane klawisze na klawiaturze bezprzewodowej zapewniają doskonałą odporność na zużycie
- Niezawodna technologia radiowa Bluetooth i 2,4 GHz o zasięgu 10 metrów (w zależności od warunków użytkowania i otoczenia)
- Oddzielny przełącznik włączania/wyłączania klawiatury bezprzewodowej.
- Tryb czuwania po 5 minutach bezczynności klawiatury bezprzewodowej.
- Odbiornik radiowy łączy klawiaturę z laptopem itp. – prosta obsługa Plug and Play.
- Obudowa i klawisze tej klawiatury są wykonane w 65% z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu.
Zawartość opakowania
- 1 klawiatura wielourządzeniowa „WK-900 Ergo”
- 1 odbiornik USB-A
- 1 kabel ładujący USB (USB-A do USB-C) wraz z adapterem (USB-C do USB-A) i organizerem kabli
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 3.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 3.0 W |
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: wszystkie funkcje są dostępne; przycisk pomocy: aktualna wersja Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
- Może działać w ograniczonym zakresie z systemami operacyjnymi MacOS 11 lub nowszymi, iOS 14 lub nowszymi, iPadOS 14 lub nowszymi lub Android 8.0 lub nowszymi
- W przypadku Bluetooth w laptopach lub komputerach stacjonarnych: istniejąca funkcja Bluetooth lub odbiornik
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję


