Klawiatura komputerowa CK-400 przewodowa USB QWERTY podświetlana Assist AI
U8173058
Prosta, standardowa klawiatura na każdą okazję: przewodowa klawiatura USB jest natychmiast gotowa do pracy jako klawiatura komputerowa lub zewnętrzna klawiatura do laptopa - do łatwej pracy o każdej porze dnia i nocy
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Sterowanie multimediami z użyciem klawiszy funkcyjnych
Kombinacje z klawiszem Fn: sterowanie funkcjami multimedialnymi poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu
Funkcja FN-Lock
Łatwa aktywacja i dezaktywacja funkcji FN-Lock: zamiana pierwszego i drugiego przypisania klawiszy F1-F12 – w ten sposób można korzystać z przypisanych do nich funkcji multimedialnych bez każdorazowego przytrzymywania klawisza Fn
Możliwość regulacji podświetlenia
Intensywność światła podświetlanej klawiatury można regulować, co zapewnia optymalną obsługę w ciemności – w sam raz do zapisywania spontanicznych pomysłów o dowolnej porze dnia
Cicha klawiatura z mechanizmem nożycowym
Wytrzymałe klawisze nożycowe o długiej żywotności: idealne do intuicyjnego, płynnego i cichego pisania – nawet z bardzo dużą szybkością
Regulowany kąt pisania
Ergonomiczne pisanie: składane nóżki umożliwiają ustawienie kąta pisania, zapewniając pewną i wygodną pracę na klawiaturze komputera
Wklęsłe powierzchnie klawiszy
Dla przyjemnego pisania: klawisze mają wklęsły kształt – dzięki czemu opuszki palców wygodnie leżą na klawiaturze, co umożliwia pisanie bez wysiłku
Wyjmowany kabel USB klawiatury
Łatwe wyjmowanie i wymiana: dzięki standardowemu złączu USB kabel można w przypadku usterki szybko i łatwo wymienić bez konieczności pozbywania się całej klawiatury
Opaska kablowa na rzep
Szybko i schludnie: opaska kablowa na rzep umożliwia łatwe uporządkowanie kabli przy biurku bez plątaniny
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 80% z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Kolory świecenia | 1 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 |
| Funkcje specjalne | Backlight Folding feet |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Ciemnoszary |
| Układ Klawiatury | QWERTY (US) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 420 g |
| Długość kabla | 180 cm |
| Szerokość | 43.5 cm |
| Głębokość | 12.8 cm |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość klawiszy multimedialnych | 12 |
| Typ | Full format keyboard |
| Liczba klawiszy | 105 |
| Kluczowa etykieta | Laser engraving |
| Kluczowa technologia | Scissor mechanism |
Wiecej informacji o produkcie
- Prosta, standardowa klawiatura na każdą okazję: przewodowa klawiatura USB jest natychmiast gotowa do pracy jako klawiatura komputerowa lub zewnętrzna klawiatura do laptopa - do łatwej pracy o każdej porze dnia i nocy
- Pełnowymiarowa klawiatura z wszystkimi funkcjami: 100% klawiatura z blokiem numerycznym spełnia wszystkie wymagania biura i biura domowego
- Laserowo drukowane klawisze na klawiaturze USB zapewniają doskonałą odporność na zużycie
- Odłączanie i podłączanie do klawiatury: dzięki wtyczce USB i odciążeniu kabel klawiatury można błyskawicznie odłączyć i ponownie podłączyć - unikając przerwania kabla i zapewniając porządek podczas przechowywania i transportu.
- Podłącz kabel USB i zacznij pisać - po prostu podłącz i graj
Zawartość opakowania
- 1 klawiatura USB „CK-400
- 1 kabel USB do ładowania (USB-A do USB-C) wraz z menedżerem kabli
Wymagania systemowe
- System operacyjny: - Windows 11/10; przycisk Assist: aktualna wersja Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję

