Klawiatura komputerowa Wk-750 multi device bezp. podświetlana Assist AI
U8173068
Podłącz kilka urządzeń jednocześnie za pomocą funkcji Multi-device: klawiatura biurowa do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Sterowanie multimediami z użyciem klawiszy funkcyjnych
Kombinacje z klawiszem Fn: sterowanie funkcjami multimedialnymi poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu
Funkcja FN-Lock
Łatwa aktywacja i dezaktywacja funkcji FN-Lock: zamiana pierwszego i drugiego przypisania klawiszy F1-F12 – w ten sposób można korzystać z przypisanych do nich funkcji multimedialnych bez każdorazowego przytrzymywania klawisza Fn
Klawiatura do wielu urządzeń, z 3 kanałami
Wszędzie gotowa do pracy: klawiatura do wielu urządzeń ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za dotknięciem przycisku
Możliwość regulacji podświetlenia
Intensywność światła podświetlanej klawiatury można regulować, co zapewnia optymalną obsługę w ciemności – w sam raz do zapisywania spontanicznych pomysłów o dowolnej porze dnia
Klawiatura bezprzewodowa z akumulatorem
Wydajność i możliwość ładowania: zintegrowana bateria litowo-polimerowa w klawiaturze bezprzewodowej gwarantuje maksymalną wszechstronność
Regulacja kąta nachylenia
Ergonomiczne pisanie: składane nóżki umożliwiają wybór spośród trzech kątów pisania, zapewniając pewną i wygodną pracę na klawiaturze bezprzewodowej
Szyfrowanie wprowadzanych danych
Bezpieczeństwo przede wszystkim: klawiatura bezprzewodowa szyfruje wszystkie naciśnięcia klawiszy zgodnie ze standardem szyfrowania AES-128
Wysokiej jakości komponenty aluminiowe
Elegancki wygląd i nowoczesny design dzięki wysokojakościowym i wytrzymałym komponentom aluminiowym
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie klawiatury, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Cicha klawiatura z mechanizmem nożycowym
Wytrzymałe klawisze nożycowe o długiej żywotności: idealne do intuicyjnego, płynnego i cichego pisania – nawet z bardzo dużą szybkością
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Aluminium Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Kolory świecenia | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 MacOS 11 or later iOS 14 or higher iPadOS 14 or higher Android 8.0 or higher |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Tryb oszczędzania energii Włącznik/wyłącznik Podstawka baterii LED Backlight Folding feet |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Akumulator litowo polimerowy |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski Ciemnoszary |
| Układ Klawiatury | QWERTY (US) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 41.2 cm |
| Głębokość | 13.8 cm |
| Weight (including battery) | 508 g |
| Cable length (charging cable) | 1.8 m |
| Wysokość | 1.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość klawiszy multimedialnych | 16 |
| Typ | Full format keyboard |
| Liczba klawiszy | 113 |
| Kluczowa etykieta | Laser engraving |
| Kluczowa technologia | Scissor mechanism |
Wiecej informacji o produkcie
- Podłącz kilka urządzeń jednocześnie za pomocą funkcji Multi-device: klawiatura biurowa do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A
- Pełnowymiarowa ze wszystkimi funkcjami: klawiatura w 100% z blokiem numerycznym spełnia wszystkie wymagania dla biura i biura domowego
- Laserowo drukowane klawisze klawiatury bezprzewodowej zapewniają doskonałą odporność na zużycie
- Niezawodna technologia Bluetooth i technologia radiowa 2,4 GHz z zasięgiem 10 metrów (w zależności od zastosowania i warunków otoczenia)
- Oddzielny włącznik/wyłącznik klawiatury bezprzewodowej
- Tryb czuwania po 5 minutach bezczynności klawiatury bezprzewodowej
- Odbiornik radiowy łączy klawiaturę z laptopem itp. - proste Plug and Play
- Obudowa i klawisze tej klawiatury są wykonane z tworzywa ABS pochodzącego w 65% z recyklingu.
Zawartość opakowania
- 1 klawiatura wielofunkcyjna „WK-750”
- 1 odbiornik USB-A
- 1 kabel USB do ładowania (USB-A do USB-C) wraz z adapterem (USB-C do USB-A) i menedżerem kabli
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 3.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 3.0 W |
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: można korzystać ze wszystkich funkcji; przycisk Assist: aktualna wersja systemu Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
- Możliwość korzystania w ograniczonym zakresie z systemów operacyjnych MacOS 11 lub nowszych, iOS 14 lub nowszych, iPadOS 14 lub nowszych lub Android 8.0 lub nowszych.
- W przypadku Bluetooth na laptopach lub komputerach stacjonarnych: istniejąca funkcja lub odbiornik Bluetooth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję


