Konwerter SAT Universal Quad LNB
00205377
for simultaneously connecting four digital SAT receivers or TVs with build-in digital receiver
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Niski współczynnik sumów na poziomie 0,3 dB
Niskoszumowa praca: zastosowane wysokiej jakości komponenty zapewniają bardzo niski współczynnik szumów na poziomie maks. 0,3 dB
Wytrzymała obudowa odporna na warunki atmosferyczne
Bezpieczna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi: stabilna obudowa chroniąca przed warunkami atmosferycznymi chroni konwerter LNB i przyłącza oraz zapewnia niezmiennie dobrą jakość transmisji
Złącze do 4 odbiorników
Zasilanie kilku urządzeń: wbudowany multiswitch umożliwia podłączenie do 4 odbiorników cyfrowych bezpośrednio do poczwórnego konwertera LNB
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Czestotliwość wyjściowa | 950-2150 MHz |
| Wejściowa częstotliwość | 10,7 Ghz - 12,75 Ghz |
| Częstotliwość oscylatora | 9.75 GHz (L1) 10,6 GHz (L2) |
| Współczynnik zakłóceń (typowy) | 0.3 dB |
| Pobór mocy (Zakres wartości) | 125 mA |
| Przełącznik pion/poziom | 18V 14V |
| Wzmocnienie (typowe) | 61 dB |
| Maksymalne (typowe) wzmocnienie | 68 dB |
| Minimalne (typowe) wzmocnienie | 55 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica tuby zasilającej | 40 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Poczwórny LNB |
| Dodatkowa funkcja | 22 kHz switching |
Wiecej informacji o produkcie
- for simultaneously connecting four digital SAT receivers or TVs with build-in digital receiver
- For digital reception of SAT programmes such as Astra, Eutelsat or Türksat
- With integrated multi-switch for 4 participants
- Ideal for HD, HD+ FullHD, UltraHD UHD 4K and 8K
- 22 kHz switching between low and high band
- Weatherproof thanks to extendable weatherproof housing
Zawartość opakowania
- 1 universal quad LNB
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję