Koperty ochronne na płyty CD/DVD 50 przezroczyste
00033809
Ideal for protecting CDs/DVDs without a conventional jewel case
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | CD DVD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene (PP) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 12.2 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 12.4 cm |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Głębokość | 0.03 cm |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Okladka ochronna |
Wiecej informacji o produkcie
– 50 koszulek ochronnych
– idealne do ochronny p∏yt CD/DVD bez oryginalnego
pude∏ka
– oszcz´dnoÊç miejsca
– kolor: przezroczysty
Zawartość opakowania
- 50 CD/DVD protective sleeves
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję