Koperty papierowe CD/DVD 50 szt. mix kolorów
00078368
Do przechowywania i transportu płyt CD-ROM
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Dla nośnika | CD |
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Paper (50+18 g/m²) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Orange Niebieski Zielony Czerwony Zólty |
| Kolor | Kolorowy |
| Kolor | Orange Niebieski Zielony Czerwony Zólty |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12.5 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pudelko |
Wiecej informacji o produkcie
- Do przechowywania i transportu płyt CD-ROM
- Z przezroczystym okienkiem ułatwiającym podgląd
- Praktyczna klapka z tyłu ułatwiająca zamykanie i otwieranie etui
- Różne kolory: 10 x niebieski, 10 x zielony, 10 x czerwony, 10 x pomarańczowy, 10 x żółty
Zawartość opakowania
- 50 CD/DVD paper sleeves
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
